Volg ons West-Vlaamse Badmintonfederatie | Facebook West-Vlaamse Badmintonfederatie | Flickr
 
Umpires

Dit is een overzicht met de West-Vlaamse umpires per club (versie november 2013)

 

Niveau umpire:

A4 : BE Accredited

B : Nationaal

C : Liga

D : Provinciaal

 

 

1 Buffel Wim D Barloke wimbuffel@hotmail.com
2 Claeyssens Carl D Westhoek carlclaeyssens@telenet.be
3 De Zutter Rozanne C Sportif dezutter.anne@telenet.be
4 Delrue Lieven C DZ99 lieven.delrue@hotmail.com
5 Dermaux Nick C Gullegem captaingulbad@telenet.be
6 Desmet Francis D Waregem francis.desmet2@telenet.be
7 D'Haene Steven D DZ99 stevendhaene@hotmail.com
8 Ghilgemyn Jurgen A4 Gullegem jurgen.ghilgemyn@skynet.be
9 Gijbels Saartje D Ombesa saartje_gijbels@hotmail.com
10 Hellinckx Kristien D Barloke nathanvandenberghe@hotmail.com
11 Michiels Sabrina C Roeselare bruidskledij-steven@easynet.be
12 Nocon Georges D Tielt georges.nocon@euphonynet.be
13 Pannekoucke Karl B Ieper karl.pannekoucke@scarlet.be
14 Pattyn Wim D Waregem wpattyn@telenet.be
15 Prina Lisa D Westhoek lisaprina@hotmail.com
16 Roosebrouck Martin C Brugse martin.roosebrouck@telenet.be
17 Tack Wouter D IZBA wouter.tack@fulladsl.be
18 Van Boven Luc C Barloke luc.vanboven@telenet.be
19 Vandenberghe Luc D Barloke
nathanvandenberghe@hotmail.com
20 Vienne Christophe D Brugse BC christophe.vienne@gmail.com