Volg ons West-Vlaamse Badmintonfederatie | Facebook West-Vlaamse Badmintonfederatie | Flickr
 
Regionaal

Algemene informatie

De opzet en aandachtspunten van de regionale training vind je hier.

 

Regio zuid

 

Groep Spelers Trainer Trainingen
Moment Uur Ritme Plaats
U9/U11 12
Maandag 17.30 - 19.30 25 x per seizoen Meulebeke
U13 12 Carl Claeyssens
Maandag 17.30 - 19.30 25 x per seizoen Meulebeke
U15/U17/U19 16 Wouter Naert Maandag 18.00 - 20.00 25 x per seizoen Meulebeke

 

Spelers U9/11:

Seynaeve Robbe (IZBA), Van Collie Elise (BCO), Dessender Viktor (IZBA), Devos Jasper (BCO), Dewulf Lowie (BCO), Dermaux Diete (Bavikhoofse), Tack Kasper (BCO), Suys Bo (BCO), Haerinck Jutta (IZBA), Vandecandelaere Lola (IZBA), Vanluchene Helena (BCO), Bogaert Fien (IZBA)

 

Spelers U13:

Soetaert Thomas (Bavikhoofse), Van Coillie Britt (BCO), Devos Matlin (BCO), Gylain Andres (Lebad), Deleu Wout (Ieperse), Dermaux Wobbe (Bavikhoofse), Kint Yara (BCO), Coudenys Arne (BCO), De Troyer Xander (Lebad), Schokkelé Helena (IZBA), Haerynck Rune (IZBA), Hellyn Daan (Bavikhoofse)


Spelers U15/U17/U19:

Ryckebusch Lukas (IZBA), Ryckebusch Ruben (IZBA), Devaere Arne (BCO), Deweirdt Arne (DZ99), Ottevaere Pieter (IZBA), Ryckebusch Brent (IZBA), Carpentier Louis (Gitse), Bauwens Seppe (Bavikhoofse), Debaere Thomas (BCO), Stragier Florian (IZBA), Tack Louise (BCO), De Troyer Nathan (Lebad), Declercq Lucas (BCO), Vandecandelaere Gust (IZBA), Van Loke Nick (Roeselare), Maselis Karsten (BCO)

 

Regio noord

Groep Spelers Trainer Trainingen
Moment Uur Ritme Plaats
U9/U11 8 Sofie Vanpraet Woensdag 17.30 - 19.30 25 x per seizoen Ichtegem
U13/U15 14 Paul Vandenbussche Woensdag 17.30 - 19.30 25 x per seizoen Ichtegem
U15/U17 14 Greet Muylle Woensdag 17.00 - 19.00 25 x per seizoen Jabbeke

 

Spelers U9/U11:

Creyf Joren (Sportif), Creyf Erin (Sportif), Albers Milan (Brugse), De Bree Caitlyn (Brugse), Van Parys Mirthe (Brugse), Vergracht Jutta (Smasj), Mortier Milan (Damme), Lamote Xander (Damme)


Spelers U13/U15:

Coene Lisa (Westhoek), Taverne Evy (Sportif), Supply Lara (Sportif), Debruyckere Manou (Sportif), Creyf Rune (Sportif), Verkouille Nicky (Brugse), Vanhoutte Benedict (Brugse), Vandevyvere Emiel (Gitse), Dewaele Lars (Gitse), Plyson Simon (Torhout), Schaep Thomas (Torhout), Vanparys Toon (Brugse), Bossuyt Leander (Smasj), Verschilde Jonas (Sportif)


Spelers U15/U17:

Mylle Siebert (Barloke), Top Jef (Brugse), Vanderleen Wout (Barloke), Kimpe Brecht (Brugse), Top Raf (Brugse), Hollevoet Iris (Torhout), Ameel Jasper (Sportif), De Rycke Sam (VBC), Boudolf Paul (Barloke), Legein Margaux (OBTC), Vandenberghe Nathan (Barloke), Van Landeghem Rani (OBTC), Deheegher Tom (Torhout), Mylle Astrid (Barloke)

Normal 0 21 false false false NL-BE X-NONE X-NONE

Regio Zuid.

Groep

Spelers

Trainer

Trainingen

Moment

Uur

Ritme

Plaats

U9/U11

8

Glenn Dumon

Maandag

17.30 - 19.30

25 x per seizoen

Meulebeke

U13

12

Wouter Naert

Maandag

17.30 - 19.30

25 x per seizoen

Meulebeke

U15/U17/U19

11

Dirk Ramon

Maandag

18.00 - 20.00

25 x per seizoen

Meulebeke

Spelers U9/U11: Coudenys Arne (BCO), Debaere Michiel (BCO), Lievrouw Jens (BCO), Schokkelé Helena (IZBA),Haerynck Rune (IZBA), Coopman Ruben (Bavikhoofse), Van Collie Elise (BCO), Del’Haye Marcin (Gitse).

Spelers U13: Stragier Florian (IZBA), Hamers Julie (Lebad), Boonants Simon (Lebad), Tack Louise (BCO), De Troyer Nathan (Lebad), Soetaert Thomas (Bavikhoofse), Declercq Lucas (Bavikhoofse), Billiouw Remie (Gitse), Van Loke Nick (Roeselare), Gylain Andres (Lebad), Ombecq Mathieu (Bavikhoofse), Kint Yara (BCO).

Spelers U15/U17/U19: Ottevaere Stijn (IZBA), Van Weehaeghe Mathias (Gitse), Ryckebusch Lukas (IZBA), Ryckebusch Ruben (IZBA), Devaere Arne (BCO), Deweirdt Arne (DZ99), Ottevaere Pieter (IZBA), Devaere Gertjan (BCO), Ryckebusch Brent (IZBA), Carpentier Louis (Gitse), Debaere Thomas (BCO).