Volg ons West-Vlaamse Badmintonfederatie | Facebook West-Vlaamse Badmintonfederatie | Flickr
 
KW Cup

 

 

Algemene informatie

Hier vind je het nieuwe reglement en alle informatie i.v.m. KW-cup: opzet, vorm en puntentelling.

Onderaan deze pagina vind je de ranking en de eindstand.

 

Nuttige documenten

 

Kalender 2016-2017


Tornooi Verantwoordelijke Contact info Locatie
zondag Waregem Didier Marijsse didier.marysse@telenet.be De Treffer,

(11;13;15;19)
0494 803 288 Meersstraat 5




8790 Waregem
zaterdag Zwevegem Thomas Raepsaet raepsaetje@hotmail.com Sportpunt Zwevegem,

(9;11;13;15)
0478 135 723 Bekaertstraat 4




8550 Zwevegem
zaterdag Leffinge Wim Buffel wimbuffel@hotmail.com Sportloods De Barloke

(11;13;15;19)
0477 454 727 Slijpesteenweg 28




8432 Leffinge
zondag Eernegem Geert Debruyckere geertdebruyckere@bc-sportif.be Gemeentelijke sporthal

(9;11;13;15;19)
0477 425 731 Bruggestraat 104a




8480 Eernegem
zaterdag Gullegem Thomas Dekeyzer kw@gulbad.be Gemeentelijke sporthal

(11;13;15;19)
0479 839 986 Peperstraat 2




8560 Gullegem
zaterdag Oostrozebeke Stijn Vandeplassche Jeugd@bcoostrozebeke.be De Mandelmeersen

(9;11;13;15;19)
0479 895 862 Ernest Brengierstraat 8




Oostrozebeke
zaterdag Deerlijk Peter Vanlaeken pvanlaeken@gmail.com Gaverhal

(9;11;13;15;19)
056 701 820 Vercruysse De Solarstraat 30




8540 Deerlijk
zondag Izegem Tony Ryckebusch tony.ryckebusch@telenet.be De Krekel,

(9;11;13;15)
051 207 427 H. Hartstraat 15




8870 Izegem
zaterdag Ieper Bert Deweerdt bertdeweerdt@hotmail.com Sportcentrum Ieper
(11;13;15;19)
0478 71 50 85 Leopold III-laan 18



8900 Ieper
zaterdag Bavikhove Wouter Dermaux wouter.dermaux@outlook.com Sporthal De Vlasschaard
(15;19)
0498 517 569 Vlietestraat 25




8531 Bavikhove
zondag Damme Sofie Vandenbussche kwcupdamme@gmail.com Sporthal ’t Veld
(11;13;15)
0474 675718 Eikelberg 3




8340 Damme
zondag Oudenburg Chris Bossuyt chris.bossuyt@scarlet.be Sporthal Ter Beke
(11;13)
050 570 471 Bekestraat 16




8460 Oudenburg
zaterdag Brugge Sandra Baecke sandra.baecke@gmail.com Koude Keuken
(9;11;13;15;19)
0473 588 428 Zandstraat 284




8200 Brugge
zaterdag Torhout Kris Hollevoet kris.hollevoet@badmintonclubtorhout.be Stedelijke sporthal
(9;11;13;15;19)
0479 579 904 Industrielaan 2
8820 Torhout
zondag KW-Masters Tony Ryckebusch tony.ryckebusch@telenet.be De Krekel
(9;11;13;15;19)
051 207 427 H. Hartstraat 15
8870 Izegem

Rangschikking

 

Eindstand en Verhogingen 2016-2017

Ploegenklassement 2016-2017

Tussenstand en Verhogingen 2015-2016

Ploegenklassement 2016

Eindstand 2015

Ploegenklassement 2015

Eindstand 2014 - Ploegenklassement 2014

Eindstand 2013

Eindstand 2012

Eindstand 2011

Eindstand 2010