Volg ons West-Vlaamse Badmintonfederatie | Facebook West-Vlaamse Badmintonfederatie | Flickr
 
Bestuur

Voorzitter:

Wim Buffel - Dorpsstraat 62, 8460 Oudenburg - Tel. 0476 968 012 - voorzitter@wvbf.be

Secretaris:

Hilde Crombez - Westkerkestraat 141, 8480 Eernegem - Tel. 0475 669 282 - secretaris@wvbf.be

Penningmeester:

Sabrina Michiels - Bruggestraat 161A, 8820 Torhout - Tel. 050 21 57 08 - penningmeester@wvbf.be

Ondervoorzitter:

Christophe Vienne - De Mote 42, 8310 Sint-Kruis - 0498 615 416 - christophe.vienne@wvbf.be

Ondervoorzitter:

Jürgen Ghilgemyn - Pereboomhof 48, 8560 Gullegem - Tel. 0486 080 740 - jurgen.ghilghemyn@wvbf.be

Jeugdcommissie:

Luc Van Boven - Dorpsmolenstraat 49, 8432 Leffinge - Tel. 059 30 60 01 - luc.vanboven@wvbf.be

Wedstrijdfunctionarissencommissie:

Luc Van Boven - Dorpsmolenstraat 49, 8432 Leffinge - Tel. 059 30 60 01 - luc.vanboven@wvbf.be
Jürgen Ghilgemyn - Pereboomhof 48, 8560 Gullegem - Tel. 056 42 95 67 - jurgen.ghilghemyn@wvbf.be

Klassementscommissie:

Christophe Vienne - De Mote 42, 8310 Sint-Kruis - Tel. 0498 615 416 - christophe.vienne@wvbf.be

Commissie organisaties:

Christophe Vienne - De Mote 42, 8310 Sint-Kruis - Tel. 0498 615 416 - christophe.vienne@wvbf.be

Recreantencommissie:

Gustaaf Zephirin - Kervijnstraat 32, 8531 Bavikhove - 056 70 23 50 - gustaaf.zephirin@wvbf.be

Interclubcommissie:

Karl Pannekoucke - Arsenaalstraat 13 - 8900 Ieper - Tel. 0475 868 904 -  karl.pannekoucke@wvbf.be

Commissie communicatie en promotie:

Wouter Dermaux - Vierschaar 41, 8531 Bavikhove - Tel. 0498 517 569 - wouter.dermaux@wvbf.be

G-Sport commissie:

Lisa Lombaert - Krekelstraat 153, 8870 Izegem - Tel. 0474 459 091 - lisa.lombaert@wvbf.be

Bestuurslid:

Dirk Creyf - Stokerijstraat 67, 8480 Eernegem - Tel. 0472 853 210 - dirk.creyf@wvbf.be